Remek kávét föz. Nekünk bevált az ár érték aránya is jó!
Egyszerű kezelhetőség.
Nincs
nagyon elégedett vagyok vele
Nem képez kréma réteget a kávé tetején.
(Nem tartom valószínűnek, hogy eléri a 20 bar nyomást. )
A gép szép kivitelű, igényesebb anyaghasználatú, azonban az elkészült kávé nem üti meg a mércét.
Szép kivitel.
Nincs krema réteg.
Még csak az egyiket használtam,de nagyon jó,nem tapad le benne az étel,és tudom az indukciós fözölapon hadználni!
Tökéletes , nagyon szép ,és jó minőség
Jól.van méretezve
Nem volt
nagyon szeretem, könnyű tisztántartani és a levehető fülnek köszönhetően helytakarékos
esztétikus, könnyű tisztántartani és a levehető fülnek köszönhetően helytakarékos
nincs ilyen
Már volt ilyen lábasunk, célzottan ezt kerestük újra. Nagyon bevált.
Nagyon könnyen kezelhető, nem ég le benne semmi.
Az üvegfedő pereme fém, alámegy a koszos, zsíros víz, de nem akar kijönni. Meg kell várni, amíg kiszárad (persze nem lesz teljesen tiszta), addig nem lehet szekrénybe tenni. Ez a hiba nem öröm, de a lábas kárpótol érte.
A termék sokkal kisebb, mint amire számitottam. Elsőre elég nehezen ment a "kávétartó" helyére csavarása. Látatlanban nagyon nehéz. Csak egy kisebb méretű espresso csésze fér be a talp es a kifolyó közé. Ez számomra furcsa, mert mindig nagyobb adag kávét ittam.
A többféle kávémennyiség opció és a Nespresso kompatibilis kapszula használhatósága kifejezetten pozitívum számomra.
Mint fent.
Remek edény, kiváló indukciós lapra
Nincs negatív
Szép, nem tapad le az étel, könnyű elmosni.